×

ثبت نام دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

ثبت نام دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته این دانشگاه از روز سه شنبه مورخ ۷ شهریورماه آغاز و تا ۱۳ شهریور ادامه دارد.

دکتر فتحیان در ادامه اظهار داشت: همزمان با شروع ثبت‌نام، دفترچه‌های راهنمای ثبت نام از طریق پرتال اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: ww.sanjesh.org و همچنین پرتال  اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی:  www.uast.ac.ir قابل رویت و در دسترس داوطلبان می‌باشد، برهمین اساس داوطلبان می‌بایست ضمن مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای پذیرش نسبت به ثبت‌نام در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و پرینت نهایی آن را تا زمان اعلام نتیجه نزد خود نگه دارند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: با عنایت به همزمانی پذیرش دانشگاه با ایام سوگواری و راهپیمایی اربعین سیدالشهداء(ع) و همچنین الزام اخذ کد سوابق تحصیلی توسط سازمان سنجش آموزش کشور در روند ثبت نام مقطع مذکور برای اولین بار، به داوطلبان توصیه می‌گردد در اولین فرصت اقدام به ثبت‌نام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

دکتر فتحیان در ادامه گفت: در پذیرش جاری، دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر پذیرش در کدرشته‌های متنوع، برای اولین بار اقدام به ایجاد  ۶ هزار و ۵۱۸ نفر ظرفیت تعهد اشتغال نموده است که از این تعداد ۳ هزار و ۹۹۰ نفر ظرفیت در ۱۶۳ کدرشته محل در مقطع کاردانی می‌باشد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی در خاتمه گفت: به تمامی داوطلبان و به ویژه متقاضیان این دسته از رشته‌محل‌ها توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *