×

انتخاب سرپرست هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دبیر منطقه یک هسته های گزینش کارکنان دانشگاههای کشور

انتخاب سرپرست هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دبیر منطقه یک هسته های گزینش کارکنان دانشگاههای کشور

سرپرست هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دبیر منطقه یک هسته های گزینش کارکنان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نشست مدیران هسته گزینش استان تهران به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، ظروفی رئیس دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه را محکوم کرد.

وی هدف از گزینش را بررسی و تایید صلاحیت اخلاقی، سیاسی و فردی متقاضی دانست و افزود: بحث گزینش در همه مکاتب، جوامع و کشورها وجود دارد و منحصر به ایران و نظام ما نیست. هر کشوری با تبعیت از قوانین و مقررات خود این گزینش را انجام می‌دهد. هر بخش دولتی برای اینکه نیروی انسانی مجرب، متخصص و مورد اعتماد خودش را جذب کند باید دست به گزینش و انتخاب بزند تا به بهترین گزینه های سازمانی خود برسد.

ظروفی در ادامه خاطرنشان کرد: گزینش کارکنان باتوجه به رشد و تغییر در جامعه و بالا رفتن سطح تکنولوژی، باید به سمت هوشمندسازی پیش برود.

رئیس دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص مباحث گزینش، راهکارها و چالشهای پیش رو و برنامه های هیات عالی گزینش با توجه به تاکید رئیس جمهور مبنی بر انتظارات از سازمانهای دولتی خصوصاً دستگاه های اجرایی و نظارتی و برنامه آتی توضیحاتی ارائه و مباحثی را بیان کرد.

وی یادآور شد: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با داشتن ۵۳ هسته گزینش یکی از پرحجم ترین هیات های مرکزی در بین سایر هیات های مرکزی وزارتخانه های کشور می باشد که از این تعداد ۱۷ هسته در دانشگاههای استان تهران با بیشترین حجم کارمند ضمن بالا بردن سطح انتظارات، مسئولیت و وظیفه مدیران استانی تهران را چندبرابر می کند.

 ظروفی به اولویت و اهمیت بالای تقسیم بندی مناطق کشوری بویژه منطقه یک و تشکیل یک دبیرخانه استانی قوی و منجسم و نتایج خوب آن تاکید کرد.

 در پایان این نشست هر یک از مدیران هسته های گزینش دانشگاهها ، نقطه نظرات خود را مطرح و درخصوص مسائل جاری گزینش به بحث و تبادل نظر پرداختند و پس از رای گیری، دکتر فتحی سرپرست هسته گزینش کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *