آخرین اخبار :
قبلی بعدی
صفحه اصلی arrow گزیده اخبار دانشگاه جامع arrow اعلام نتایج و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان جدید
اعلام نتایج و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان جدید نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
بدعالی 
17 اسفند 1396 - 23:49
اعلام نتایج و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان جدیداعلام نتایج و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان جدید

 اعلام نتایج و چگونگی ثبت نام پذیرفته شدگان جدید 


ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان ورودی بهمن 96 

توجه شما عزیزان را به نکات مهم زیر جلب می نماییم : 

1- برای اطلاع از نتایج پذیرش می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید : 


سازمان سنجش آموزش کشور - دوره های کاردانی بهمن 1396 

 

2- زمان تشکیل پرونده و ثبت نام  مطابق بخشنامه اعلامی سازمان مرکزی روز های 19-20-21 اسفند میباشد . قبل از مراجعه به مرکز می بایست مطابق راهنمای ثبت نام که در کانال تلگرام با عنوان (اطلاع رسانی ثبت نام مرکز علمی کاربردی آسانسور سازی دماوند ) قرار گرفته و تمامی شما عزیزان عضو شده اید ، کدارک لازم را اسکن نموده و در سامانه خدامات آموزشی هم آوا به آدرس : www.edu.uast.ac.ir بارگذاری نموده و به همراه اصل مدارک حداکثر تا ساعت 13 روز دوشنبه 21/12/96 به مرکز مراجعه فرمایید. 


3- برای اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید : 

 

اطلاعیه ثبت نام سازمان سنجش آموزش کشور 


4- در ترم نخست در صورت صدور مجوز سازمان مرکزی بین حداقل 14 تا حداکثر 20 واحد درسی به شما ارائه خواهد شد شهریه این واحد ها بر اساس جدول مندرج در دفترچه پذیرش شما که در لینک زیر آمده است محاسبه می شود  .

 

دفترچه پذیرش بهمن 1396 


5- هزینه شهریه ترم اول متناسب با تعداد واحد ارائه شده به صورت تقریبی 11000000 ریال معادل یک میلیون یکصد هزار تومان است که از این مبلغ حدود 875 هزار تومان می بایست به حساب اعلام شده از سوی مسئول امور مالی مرکز(6037691559574090 به نام مجید فروزنده)واریز و حدود 155 هزا تومان آن توسط دانشجو و صرفا از طریق سامانه پرداخت الکترونیک سیستم خدمات آموزشی هم آوا و به حساب دانشگاه جامع علمی کاربردی (خزانه دولت) واریز گردد. برای واریز این بخش از شهریه شما به یک کارت شتاب با رمز اینترنتی نیاز دارید و پس از ثبت نام با ورود به سامانه می توانید این مبلغ را بپردازید . 

6- از پرداخت نقدی به هر عنوان جددا خوداری نموده و در صورت مواجه با چنین درخواستی سریعا مورد را به حراست مرکز گزارش دهید . تمامی پرداخت ها می بایست به شماره حساب اعلامی از طریق  این سایت انجام شده و رسید آنرا پس از فوتوکپی به امور مالی تحویل دهید . لازم است تصویر رسید پرداختی خود را تا انتهای دوره و تسویه حساب زمان فراغت از تحصیلی خود حفظ و نگهداری نمایید. 

7- از این پس برای تماس با مرکز می توانید از دو شماره زیر استفاده نمایید : 

امور مالی - آقای فروزنده   09104580762 

آموزش - خانم صفاییان  09904035526

هر دو شماره فوق دارای پیام گیر و تلگرام می باشد و در صورت عدم پاسخگویی می توانید پیام گذاشته تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ مناسب داده شود . 

 

 

 

 
< بعدی   قبلی >