آخرین اخبار :
قبلی بعدی
صفحه اصلی
تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962 نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
12 اسفند 1396 - 20:47
تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962آخرین مهلت تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962

 

 

 پیرو اطلاع رسانی های مکرر از طریق سامانه هم آوا و کانال تلگرام مرکز ، انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم 962 در مهلت مقرر به پایان رسیده و هم اکنون همکاران آموزش مرکز در حال بررسی و تایید نهایی انتخاب واحد های صورت گرفته در ترم جاری هستند . لذا به کلیه دانشجویان مرکز توصیه می شود اقدامات ذیل را به موقع انجام دهند تا دچار مشکل اموزشی نشوند :

 

1- دانشجویانی که کلیه واحد های خود را در ترم 961 به پایان رسانیده و یا نمرات دروس معرفی به استاد ایشان در ترم 962 حداکثر تا تاریخ 20 اسفند ماه به اداره آموزش اعلام و ثبت در سامانه شود ، می توانند اقدامات خود را برای فراغت از تحصیلی انجام دهند . لازم به ذکر است تا زمانیکه دانشجویان مبلغ حق نظارت 15 درصد کلیه ترم های تحصیلی خود را از طریق سامانه هم آوا پرداخت ننموده و تسویه نکرده باشند و مبلغ مربوط به صدور گواهی دانشنامه خود (150000 ریال و 200000 ریال) را از طریق سامانه نپرداخته باشند امکان فراغت از تحصیلی نخواهند داشت . لذا شایسته است کلیه دانشجویان واجد شرایط نسبت به تسویه حساب با سازمان مرکزی اقدام نمایند . پس از تسویه حساب با سامانه لازم است این عزیزیان با مرکز نیز تسویه حساب نموده و فرم های مربوطه را به اداره فارغ التحصیلان مرکز تحویل نمایند تا پرونده ایشان در نوبت بررسی قرار گیرد . لازم به یاد آوری است در بهترین حالت فرآیند بررسی و ارسال گواهی موقت برای امضا در مرکز (با فرض وجود تمامی شرایط از جمله تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبلی و عدم وجود مشکل نظام وظیفه )  سی روز کاری (بجز ایام تعطیل و پنجشنبه و جمعه) به طول می انجامد و در واحد استانی نیز بیش از  یک ماه معطل خواهد شد . لذا به همه دانشجویان توصیه می شود تا قبل آنکه قوانین دستخوش تغییر شود و کارتان دچار مشکل گردد زودتر نسبت به دریافت مدرک خود اهتمام ورزند . 

2- دانشجویانیکه در ترم 962 دارای انتخاب واحد هستند ، ضمن تسویه حق نظارت لازم است الباقی شهریه سهم مرکز خود را نیز از علی الحساب پرداختی کسر و در صورت وجود بدهی نسبت به پرداخت آن به امو مالی مرکز اقدام نمایند . وجود هر گونه بدهی منجر به حذف واحد های اخذ شده و مسولیت آن تماما متوجه دانشجو خواهد بود . (این اطلاعیه به منزله آخرین ابلاغ به بدهکاران می باشد )

3- دانشجویانی که به هر علت دارای واحد های باقیمانده هستند و در ایام انتخاب واحد به هر علت نتوانسته اند برای اخذ این واحد ها اقدام نمایند ، فقط تا روز 18 اسفند ماه (مطابق اطلاعیه سازمان مرکزی ) فرصت دارند به مراجعه به همکاران آموزش از طریق دسترسی مرکز انتخاب واحد نمایند . بدیهی است پس از این مهلت این دانشجویان فقط می بایست اقدام به اخذ مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات و پرداخت شهریه ثابت نمایند تا بتوانند در ترم بعد ادامه تحصیل دهند . 

امید است تمامی دانشجویان با رعایت موارد یاد شده به راحتی دوره آموزشی خود را در این مرکز طی نموده و فارغ التحصیل شوند . 

 

 

 
< بعدی   قبلی >