آخرین اخبار :
قبلی بعدی
صفحه اصلی arrow گزیده اخبار دانشگاه جامع arrow تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962
تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962 نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
12 اسفند 1396 - 20:47
تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962آخرین مهلت تعیین تکلیف دانشجویان فاقد انتخاب واحد در ترم 962

 

 

 پیرو اطلاع رسانی های مکرر از طریق سامانه هم آوا و کانال تلگرام مرکز ، انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم 962 در مهلت مقرر به پایان رسیده و هم اکنون همکاران آموزش مرکز در حال بررسی و تایید نهایی انتخاب واحد های صورت گرفته در ترم جاری هستند . لذا به کلیه دانشجویان مرکز توصیه می شود اقدامات ذیل را به موقع انجام دهند تا دچار مشکل اموزشی نشوند :

 

1- دانشجویانی که کلیه واحد های خود را در ترم 961 به پایان رسانیده و یا نمرات دروس معرفی به استاد ایشان در ترم 962 حداکثر تا تاریخ 20 اسفند ماه به اداره آموزش اعلام و ثبت در سامانه شود ، می توانند اقدامات خود را برای فراغت از تحصیلی انجام دهند . لازم به ذکر است تا زمانیکه دانشجویان مبلغ حق نظارت 15 درصد کلیه ترم های تحصیلی خود را از طریق سامانه هم آوا پرداخت ننموده و تسویه نکرده باشند و مبلغ مربوط به صدور گواهی دانشنامه خود (150000 ریال و 200000 ریال) را از طریق سامانه نپرداخته باشند امکان فراغت از تحصیلی نخواهند داشت . لذا شایسته است کلیه دانشجویان واجد شرایط نسبت به تسویه حساب با سازمان مرکزی اقدام نمایند . پس از تسویه حساب با سامانه لازم است این عزیزیان با مرکز نیز تسویه حساب نموده و فرم های مربوطه را به اداره فارغ التحصیلان مرکز تحویل نمایند تا پرونده ایشان در نوبت بررسی قرار گیرد . لازم به یاد آوری است در بهترین حالت فرآیند بررسی و ارسال گواهی موقت برای امضا در مرکز (با فرض وجود تمامی شرایط از جمله تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبلی و عدم وجود مشکل نظام وظیفه )  سی روز کاری (بجز ایام تعطیل و پنجشنبه و جمعه) به طول می انجامد و در واحد استانی نیز بیش از  یک ماه معطل خواهد شد . لذا به همه دانشجویان توصیه می شود تا قبل آنکه قوانین دستخوش تغییر شود و کارتان دچار مشکل گردد زودتر نسبت به دریافت مدرک خود اهتمام ورزند . 

2- دانشجویانیکه در ترم 962 دارای انتخاب واحد هستند ، ضمن تسویه حق نظارت لازم است الباقی شهریه سهم مرکز خود را نیز از علی الحساب پرداختی کسر و در صورت وجود بدهی نسبت به پرداخت آن به امو مالی مرکز اقدام نمایند . وجود هر گونه بدهی منجر به حذف واحد های اخذ شده و مسولیت آن تماما متوجه دانشجو خواهد بود . (این اطلاعیه به منزله آخرین ابلاغ به بدهکاران می باشد )

3- دانشجویانی که به هر علت دارای واحد های باقیمانده هستند و در ایام انتخاب واحد به هر علت نتوانسته اند برای اخذ این واحد ها اقدام نمایند ، فقط تا روز 18 اسفند ماه (مطابق اطلاعیه سازمان مرکزی ) فرصت دارند به مراجعه به همکاران آموزش از طریق دسترسی مرکز انتخاب واحد نمایند . بدیهی است پس از این مهلت این دانشجویان فقط می بایست اقدام به اخذ مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات و پرداخت شهریه ثابت نمایند تا بتوانند در ترم بعد ادامه تحصیل دهند . 

امید است تمامی دانشجویان با رعایت موارد یاد شده به راحتی دوره آموزشی خود را در این مرکز طی نموده و فارغ التحصیل شوند . 

 

 

 
< بعدی   قبلی >