صفحه اصلی arrow گزیده اخبار دانشگاه جامع arrow اعلام نتایج و روش ثبت نام دانشجویان جدید الورود کاردانی مهر 96
اعلام نتایج و روش ثبت نام دانشجویان جدید الورود کاردانی مهر 96 نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
03 مهر 1396 - 20:24
اعلام نتایج و روش ثبت نام دانشجویان جدید الورود کاردانی مهر 96اعلام نتایج پذیرش مهر 96 - دوره های کاردانی

اطلاعیه مهم - ویژه پذیرفته شدگان دوره های کاردانی ناپیوسته - مهر 96 در این مرکز

ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی و پیوستن شما به جمع صمیمی خانواده بزرگ مرکز علمی کاربردی آسانسور سازی دماوند به اطلاع می رساند نحوه ثبت نام اولیه در سامانه ، تکمیل اطلاعات فردی در سامانه آموزشی تهیه مدارک و مراجعه به مرکز جهت ثبت نام بشرح ذیل به اطلاع می رسد .

1- ثبت نام دوره های کاردانی مطابق اطلاعیه دفتر سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز جمعه مورخ 7/7/96 آغاز می شود . بدیهی است با عنایت به تقارن این ایام با ایام سوگواری سالار شهیدان زمان کافی برای مراجعه پذیرفته شدگان محترم در نظر گرفته خواهد شد . جزییات آن از طریق همین سایت در روز های آتی به اطلاع خواهد رسید .

2- مدارک لازم برای ثبت نام  شامل کد قبولی اعلام شده از سوی سازمان سنجش که به تلفن همراه شما پیامک شده است + اصل و تصویر برابر اصل شده مدرک دیپلم (نه پیش دانشگاهی) + اصل + 6 قطعه عکس جدید پرسنلی پشت زمینه سفید 3*4 با رعایت شئونات اسلامی تهیه شده باشد . + اصل و تصاویر برابر اصل تمامی صفحات شناسنامه + اصل و تصویر برابر اصل کارت ملی + اصل فرم 101 با مهر و امضا برای کسانیکه از سهمیه شاغلین استفاده کرده اند + اصل فرم 102 با مهر و امضا برای کسانیکه هنوز مدرک دیپلم ایشان صادر نشده و فقط گواهی موقت دیپلم را دارند + اصل و کپی برابر کارت پایان خدمت یا معافیت برای مشمولین . توضیحات کامل تر در بخش پذیرش همین سایت مشخص شده است . + وجه علی الحساب ثبت نام به صورت نقدی حداکثر  (9000000 ریال )  پیشنهاد می شود این مبلغ را به همراه داشته باشید تا در هنگام ثبت نام دچار مشکل نشوید . همچنین به اطلاع می رساند مرکز در حال حاضر قادر به پذیرش کارت بانک و یا چک و امثالهم نیست .

3- جهت اطلاع از سایر جزییات به اطلاعیه های مندرج در سایت دانشگاه جامع و سازمان سنجش توجه نمایید.

 

 لینک اعلام نتایج سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای دوره های کاردانی 

 

لینک اطلاعیه های سازمان سنجش در مورد دانشگاه علمی کاربردی

 

 

توجه - توجه

با عنایت به دستور سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی مبنی بر تجمیع واحد های تابعه کلیه امور ثبت نام ، انتخاب واحد ، برگزاری کلاس ها و .... همگی در محل واحد دانشگاهی مندرج در دفترچه پذیرش  

به آدرس : شهرستان دماوند - گیلاوند- بلوار آیت اله خامنه ای (ج فیروزکوه) - روبروی پمپ بنزین گیلاوند- بلوار شاهد - کیلو متر 3 جاده مراء انجام می پذیرد .

از هر گونه مراجعه به آدرس  دفتر تهران (آدرس قبلی) بپرهیزید .

 

شماره های تماس فوری با همکاران آموزش و مالی در طول هفته (در ساعات و روز های اداری)

09904035526

09104580762

کانال اطلاع رسانی تلگرام مرکز

uast.3@

 

 

 

 

 

 

 

 
< بعدی   قبلی >