صفحه اصلی
تایید انتخاب واحد دانشجویان در ترم 961 نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
27 شهریور 1396 - 18:44
تایید انتخاب واحد دانشجویان در ترم 961لیست انتخاب واحد های تایید شده ترم 961

اطلاعیه مهم

بر اساس بخشنامه مورخ 27/6/96 ریاست مرکز ، مقرر شد با عنایت به اشکالات سامانه هم آوا ، انتخاب واحد دانشجویانیکه شرایط زیر را داشته باشند به صورت موقت تایید و لیست می نماید. بدیهی است مرکز  مسئولیتی در قبال حذف انتخاب واحد هایی که شرایط زیر را ندارند نمی پذیرد.

1-    حداقل تعداد واحد در هر ترم 12 واحد  (بجز دانشجویان ترم آخر)

2-  پرداخت 15% حق نظارت از طریق سامانه

3- پرداخت 85% علی الحساب تعیین شده از طریق شماره کارت امور مالی و ارسال تصویر فیش برای امور مالی حداکثر تا ساعت 18 روز انتخاب واحد.

4-  دانشجویانیکه در ترم 952 مشروط شده اند فقط مجاز به انتخاب 14 واحد هستند (بجز دانشجویان ترم آخر )

انتخاب واحد هایی که شرایط فوق را داشته باشند از نظر مرکز تایید موقت شده و به صورت روزانه لیست و در همین سایت اعلام می شوند .

دانشجویانیکه به هر علت انتخاب واحد ایشان شرایط چهارگانه فوق را ندارد باید با تماس شماره های اعلام شده مشکل خود را حداکثر در روز های 27-28 29 شهریور ماه مرتفع نمایند .

 

بر اساس هماهنگی های به عمل آمده بین بخش آموزش و امور مالی مرکز از تاریخ  شنبه 96/7/1 لغایت سه شنبه 96/7/4 کلیه دانشجویانیکه تا پایان وقت اداری روز جمعه سی و یکم شهریور ماه نسبت به انتخاب واحد اقدام نموده اند(مطابق رویه بالا) توسط آموزش انتخاب واحد می شوند . انتخاب واحد بر اساس حداکثر تعداد واحد قابل ارائه در ترم پاییز صورت خواهد پذیرفت . در موارد خاص مانند ترم آخر و دانشجویان سنواتی ، همکاران آموزش با دانشجویان تماس خواهند گرفت . دانشجویان می توانند واحد های انتخابی خود را در ساماه جدید آموزشی مشاهده نمایند . در پایان زمان ثبت انتخاب واحد توسط آموزش اقدامات زیر صورت خواهد پذیرفت :

1- ثبت کامل تمامی انتخاب واحد ها توسط آموزش مرکز

2- ارائه لیست بدهکاران (با توجه به آنکه شهریه دریافتی علی الحساب بوده است لیست بدهی دانشجویانیکه شهریه ایشان بیشتر از مبلغ علی الحساب شده است از طریق این سایت اعلام و دانشجویان موظف هستند تا قبل از زمان حذف و اضافه / پایان هفته) نسبت به پرداخت مانده بدهی خود به همان روش سابق (پرداخت مانده 15% از طریق سامانه و پرداخت مانده 85% از طریق کارت اعلام شده ) اقدام و در روز پنجشنبه 13 مهر ماه از ساعت 9 الی 16  اصل و کپی فیش ها را جهت تحویل به امور مالی آقای فروزنده به واحد دماوند ارائه نمایند . بدیهی است عدم تحویل اصل فیش ها باعث عدم تایید مالی و حذف انتخاب واحد خواهد شد .

3- دانشجویانیکه به هر علت قصد دارند انتخاب واحد خود را ویرایش نمایند (حذف و یا اضافه ) می توانند در روز تعیین شده راسا اقدام به این مهم نمایند . البته لازم به ذکر است همکاران آموزش تلاش نموده اند حداکثر تعداد واحد را برای دانشجویان محترم انتخاب نمایند. 

4- پس از حذف و اضافه انجام هر گونه تغییرات در اتخاب واحد ممنوع و غیر ممکن خواهد بود .

5- دانشجویانیکه به هر علت در زمان تعیین شده موفق به انتخاب واحد نشده اند می بایست از یکی از دو روش زیر استفاده نمایند :

5-1- استفاده از یک ترم مرخصی با احتساب در سنوات و پرداخت شهریه ثابت

5-2- ارائه درخواست میهمان به یکی از واحد های دیگر دانشگاه جامع

 

 

 
  

 

 

 
< بعدی   قبلی >