صفحه اصلی arrow گزیده اخبار دانشگاه جامع arrow حذف انتخاب واحد های ناقص و بدهکاردر تاریخ های 26 و 27 شهریور ماه
حذف انتخاب واحد های ناقص و بدهکاردر تاریخ های 26 و 27 شهریور ماه نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
27 شهریور 1396 - 15:52
حذف انتخاب واحد های ناقص و بدهکاردر تاریخ های 26 و 27 شهریور ماهحذف انتخاب واحد ناقص و بدهکار در تاریخ های 26 و 27 شهریور ماه

 اطلاعیه مهم

با عنایت به وجود مشکلات متعدد در سامانه آموزشی هم آوا و لزوم آغاز سال تحصیلی جدید مطابق تقویم آموزشی از تاریخ 25/6/96  ، مقرر گردید دانشجویان محترم با امکان دسترسی به شماره تلفن های همراه آموزش و امور مالی و همچنین کانال تلگرام مرکز اقدام به تکمیل انتخاب واحد خود نموده و درهمین راستا تصمیمات زیر اتخاذ و به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رسد . امید است با رعایت این موارد بتوانیم این مشکلات را پشت سر گذاشته و سال تحصیلی خوبی را آغاز نماییم .

 

1-    تلفن دسترسی در تمامی ایام هفته از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعد از ظهر :

تلفن آموزش : (خانم صفاییان) 09904035526

    تلفن امور مالی:  (آقای فروزنده) 09104580762

    کانال تلگرام : @uast.3

2-   مقرر شد به دلیل اختلالات موجود در بخش مالی سامانه هم آوا و عدم اطمینان به صورتحساب های آن در حال حاضر بر اساس میانگین تعداد واحد قابل ارائه (16 واحد) به دانشجویان و نیم سال ورودی مبلغ شهریه 85 درصد به صورت علی الحساب از دانشجویان اخذ و پس از رفع ایرادات سامانه و اتمام انتخاب واحد مبالغ بدهکار یا بستانکار به حساب دانشجویان منظور گردد.

ورودی 931-932-941  دانشجویان کاردانی و کارشناسی  مبلغ 650 هزار تومان

ورودی 942-951-952 دانشجویان کاردانی و کارشناسی ارشد مبلغ 700 هزار تومان

دانشجویان کارشناسی ارشد  ورودی 931 مبلغ 6 میلیون تومان

3- بدیهی است سامانه هم آوا در صورت عدم پرداخت 15 % حق نظارت خودبخود انتخاب واحد دانشجویان را حذف خواهد کرد . ولی مرکز نیز در دو روز 26 و 27 شهریور ماه کلیه انتخاب واحد هایی که مبالغ شهریه 85% مرکز را بر اساس بند فوق نپرداخته باشند را  راسا حذف می نماید تا کلاس ها را بر اساس لیست نهایی دانشجویانی تنظیم نماید که انتخاب واحد خود را قطعی نموده اند .

4-   مقررشد دانشجویان بعد از انتخاب واحد خود مبلغ حق نظارت را به صورت آنلاین پرداخت و مبلغ شهریه مرکز (علی الحساب) را پس از واریز به شماره کارت اعلام شده از سوی امور مالی و با ارسال تصویر فیش به امور مالی انتخاب واحد خود را قطعی نمایند .

5-  دانشجویانیکه انتخاب واحد ایشان حذف شده است می توانند در روز های 28 و 29 و 30 شهریور  با تماس مجدد با آموزش از طریق شماره اعلام شده مجددا انتخاب واحد نموده و شهریه خود را تا پایان وقت اداری همان روز بپردازند . در غیر اینصورت باز انتخاب واحد انجام شده حذف خواهد شد . 

 

بدیهی است مرکز ضمن تشکر و قدر دانی از دانشجویانیکه به موقع ثبت نام خود را قطعی نموده اند اعلام می دارد  هیچگونه مسئولیتی در قبال دانشجویانیکه به موقع موارد فوق را رعایت ننمایند ندارد و با عنایت به مشکلات سامانه هم آوا ممکن است کلاسهای مورد نظر جهت فراغت از تحصیل دانشجویان  ارائه نگردد و همین امر باعث ایجاد سختی برای دانشجویان شود. لذا خواهشمند است با همکاری با پرسنل مرکز این امکان را فراهم نمایید که هر چه سریعتر نسبت به آغاز سال تحصیلی اقدام ورزیم . 

 
< بعدی   قبلی >