آخرین اخبار :
قبلی بعدی
صفحه اصلی arrow خدمات الکترونیک arrow ارتباط مستقیم با ریاست واحد
همکاری های دانشگاهی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه شیامن چین نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 1
بدعالی 
15 مهر 1394 - 18:35
همکاری های دانشگاهی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه شیامن چینهمکاری های دانشگاهی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه شیامن چین

 

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، تفاهم نامه همکاری مشترک آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه شیامن چین در تاریخ 12مهرماه 1394 در مراسمی با حضور دکتر محمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و معاونان ایشان و دکتر چانگ شی ژو رییس دانشگاه شیامن امضا شد.

در ابتدای این دیدار دکتر اخباری در سخنانی به معرفی جایگاه منحصر به فرد و تخصصی دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه آموزش های مهارتی و تربیت تکنسین پرداخت. ایشان با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است نقش این دانشگاه در تامین نیروی متخصص مورد نیاز بازار کار را بسیار کلیدی خواند. 

در ادامه دکتر چانگ شی ژو رییس دانشگاه شیامن در سخنانی فعالیتهای بین المللی، سوابق و جایگاه علمی دانشگاه شیامن در چین را تشریح کرد. وی با اشاره به مشخصات نظام آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی و وسعت این دانشگاه بر اهمیت نقش این دانشگاه در اقتصاد ایران تاکید کرد.
در پایان رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: با توجه به سوابق و جایگاه علمی دانشگاه شیامن و نیز ظرفیت های بالای دانشگاه جامع علمی کاربردی همکاری متقابل بین دو دانشگاه بسیار اهمیت داشته و امیدواریم امضای این تفاهم نامه آغاز خوبی برای همکاری های علمی گسترده آینده باشد.

شایان ذکر است دانشگاه شیامن چین یکی از دانشگاه های برتر و جامع این کشور با حدود 95 سال سابقه فعالیت می باشد.

 

 
< بعدی   قبلی >